У Камені-Каширському дітям провели патріотичне свято

Дата: 04.06.2022 15:46

Війна кардинально змінила буденність наших дітей та внесла сірих кольорів у їх життя. Дітвора вмить стала дорослою, а дитячі мрії про нові іграшки, розваги - змінились, тепер вони хочуть лише захищеності, спокою та миру. Ми будемо невпинно працювати, щоб усі українські малята жили в яскравому, барвистому та мирному світі.

До дня захисту дітей Камінь-Каширська міська рада разом із Народним депутатом України Стернійчуком Валерієм Олександровичем, а також місцевим підприємцем Мисіком Віктором Петровичом передали подарунки окремим категоріям дітей нашої громади(діти, батьки яких захищають Україну; внутрішньо переміщені; діти-сироти; діти з інвалідністю; діти, які опинилися у складних життєвих обставинах).

3 червня 2022 року у міському ліцеї №2, діткам організували благодійне патріотичне дійство.

На початку заходу хвилиною мовчання вшанували всіх людей, які загинули від початку повномасштабного вторгнення росії.

Учасники концертної програми приурочили всі музичні і хореографічні номери підтримці України та українських воїнів, які захищають наш спокій.

Мета свята – благодійна, під час його проведення на території закладу освіти стояли скриньки, в які кожен охочий міг пожертвувати кошти для підтримки українських воїнів. Сума, яку вдалося зібрати - 7 тисяч 7 гривень. Їх спрямували на купівлю генератора.

Дітвора залюбки брала участь у цікавих розвагах: майстер-класах, арт-майстерні, боді-арту, конкурсах, спортивних естафетах, активно на асфальті зображали дитячу любов до України.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення свята, яке подарувало радість та щастя присутнім:

- Управління гуманітарної політики;

- Центр культури та дозвілля;

- Дитяча школа мистецтв;

- Будинок дитячої та юнацької творчості;

- Станції юних техніків та туристів;

- Камінь-Каширський краєзнавчий народний музей;

- Бібліотека-філія для дітей.

- ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей" №2;

- ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 імені Євгена Шабліовського".

А також всім діткам, батькам, педагогам, які завітали на свято.

Щасливого, казкового і мирного дитинства!