Ми у своїй країні, на своїй землі маємо право бути вільним народом

Дата: 02.06.2022 10:50

Нашої любові до України та завзятості вистачить аж до самої Перемоги. Якщо рашисти думали, що здолають нас за три дні та будуть святкувати нашу поразку, то дуже помилялися, бо з великим провалом та вічною ганьбою повернуться у росію.

Знову радіємо ще одним успіхам наших талановитих земляків, Збірна України з футболу, вітаємо вас із Перемогою! Ще один крок на зустріч нашій спільній меті - зроблено.

Ми обов'язково одного дня прокинемося та почуємо такі довгоочікувані та вимолені у Бога слова - "Україна перемогла". Задля цього і працюємо щодня. Дякуємо Богу та Збройним Силам України за ще один мирний ранок.

Всупереч всім випробуванням ми стоїмо твердо, захищаючи свою країну та підтримуючи свій народ.Головне не втратити віру у нашу Україну, бо вона у нас єдина та неповторна.

Міський голова     Віктор Пась