Націю, яку всупереч всім викликам війни породжує життя - ніколи й нікому не здолати

Дата: 01.06.2022 08:28

Фото без описуСЛАВА НАЦІЇ!!!

Наші діти не заслуговують на таке сьогодення. Саме сьогодні, в День захисту дітей, людство має віддати шану всім діткам, адже вони наше все, заради них ми кожен знайшли свій сенс життя.

Українці сьогодні стали на захист двох непохитних аксіом, заради неньки - УКРАЇНИ і заради щасливого майбутнього наших ДІТЕЙ! Ми не дамо рашиським оркам нищити наше майбутнє. Бо кров'ю обливається серце, коли бачиш страждання українських дітей під час війни. Не забудемо, не пробачимо. За смерті наших дітей ви московські виродки горітимите всі в пеклі. Наші діти заслуговують на краще життя. Зичу всім діткам міцного здоров'я і миру.

Сьогодні в останній шлях відправлятимо нашого Героя з Підріччя, щирі співчуття рідним. Ми все пам'ятатимо. Вічна пам'ять і вічний спокій. Прошу прийти провести Героя.

Молимося за наші ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ, за кожного ЗАХИСНИКА, за УКРАЇНУ, за ДІТЕЙ. Маємо бути сильними та надійно тримати наші позиції. Україна вистоїть за будь-яких обставин, українці - ПЕРЕМОЖУТЬ!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Міський голова     Віктор Пась