Українські захисники вже 97 днів дають відсіч російським загарбникам
СЛАВА УКРАЇНІ!!! Маємо втрату, на жаль, ГЕРОЇ не вмирають. Тим більша наша ненависть до рашистів. Вам не захопити нас, ми вільні і любимо волю, любимо УКРАЇНУ, сім'ю, родину. Зрештою, ми на своїй землі. Що вам не сидиться в тому "руському міру"? Що ви тут забули? По смерть свою прийшли. Вона вам буде тут, у нашій УКРАЇНІ.
97 днів український народ незламно протистоїть повномасштабному вторгненню рашиської орди. За цей період ми пережили багато: нестерпний біль від тяжких втрат, гордість за наших ЗАХИСНИКІВ, поразки і перемоги на фронті, міцну згуртованість та дружність, економічні виклики, інформаційні тиски, але всупереч цим випробуванням ми не зламалися і готові іти до ПЕРЕМОГИ, бо не дамо оркам проростити своє зло тут.
Завдячуючи ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ сьогодні маємо можливість працювати і підтримувати УКРАЇНУ і ЗАХИСНИКІВ. Молимося за кожного та віримо у нашу ПЕРЕМОГУ. Все буде УКРАЇНА! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!
Міський голова Віктор Пась