Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась налагоджує співпрацю з муніципалітетом Південне Курземе з Латвії

Дата: 28.05.2022 13:08

З метою налагодження міжнародного співробітництва з муніципалітетом Латвії представники Камінь-Каширської міської ради брали участь у діалогах між представниками місцевого самоврядування України та Латвії «Місцеве самоврядування єднає світ заради миру», що відбувалися онлайн 26 квітня, 03 травня та 25-26 травня 2022 року.

Онлайн-зустрічі організовувала Асоціація малих міст України та Спілка місцевого самоврядування Латвії в рамках проєкту «Місцеве самоврядування об'єднує світ заради миру!».

Діалоги проходили за участю голови ВГО «Асоціація малих міст України», заступника Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Павла Козирєва та Надзвичайного та Повноважного Посла України в Латвійській Республіці Олександра Міщенка.

У процесі зустрічі між представниками муніципалітетів України та Латвії порушено питання необхідної допомоги містам України. Зокрема, гуманітарної допомоги, можливого прийняття на оздоровлення та відпочинок дітей.

Для налагодження співпраці, побратимських відносин в умовах воєнного стану та з перспективою відродження країни Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась виступив онлайн 26 травня 2022 року перед депутатами на сесії муніципалітету Південне Курземе.

Очільник Камінь-Каширської міської ради Віктор Іванович розповів майбутнім латвійським партнерам про теперішній стан та перспективи розвитку Камінь-Каширської територіальної громади, а також подякував Латвії за допомогу та підтримку України під час російського вторгнення в Україну.

Голова муніципалітету Південне Курземе Айварс Приєдолс виступив з ініціативою побратимства та оздоровлення українських дітей з Камінь-Каширської територіальної громади в літніх таборах Латвії. Також обговорено перспективні напрямки співпраці між латвійською та українською громадами.

У заходах брали участь виконавчий директор Асоціації малих міст України Оксана Кирилюк та начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук.

За результатами онлайн зустрічей 25-26 травня 2022 року між Камінь-Каширським міським головою Вікторем Пасем та головою муніципалітета Південного Курземе Айварсом Приєдолсом планується підписання угоди про співпрацю між українською Камінь-Каширською територіальною громадою та латвійським муніципалітетом Південне Курземе.

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради