Звернення міського голови

Дата: 27.05.2022 08:25

Фото без описуСЛАВА УКРАЇНІ!!!
За всю історію свого існування росія не принесла нічого у цей світ хорошого, окрім, страждань і горя. Сьогодні вони знову сіють свій "руський мір", який нікому не потрібний.

Нас не злякати, ми ПЕРЕМОЖЕМО. Ще той "вусатий " козел брязкає зброєю біля нас, тож ви, білоруси, далі того рова, що вирили на кордоні, не просунетеся на нашу територію. В тому рові і похоронимо вас. Думайте.

Європа трохи затихла зі зброєю. Хочете "руського міра" в себе? Через Україну не пройдуть, але в них є кордон в Калінінграді, зрештою з Білорусі можуть до вас зайти. Тож думайте. Бо ми точно вже вистоїмо. Не пробачимо того, що чинять проти українців рашисти прокляті.

Саме зараз ми не маємо опускати руки, розумію і знаю, що три місяці безперебійної роботи, економічні негаразди, повітряні тривоги та багато інших викликів війни втомили кожного. Але ми маємо триматися заради всіх тих Героїв, які на передовій. Бо їхня втома в тисячі раз сильніша, аніж наша.

Дякую ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ за мирний ранок, молимося за всіх ЗАХИСНИКІВ. Тримаймо стрій, вистоїмо ми - вистоїть УКРАЇНА! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Міський голова     Віктор Пась