Ситуація в громаді станом на сьогодні

Дата: 26.05.2022 08:34

Фото без описуСЛАВА НАЦІЇ!!!
Ми не здаємося та невтомно захищаємо свою країну вже четвертий місяць. Точно, впевнений, що всі сценарії війни будуть на нашу користь: або ми ПЕРЕМОЖЕМО , або Рашка програє. Це лише питання часу.

Сьогодні ситуація на сході України дуже напружена і складна. У ці дні маємо максимально старатися допомагати хлопцям усім чим можемо. А потреби є щодня, у продуктах, коштах, ліках, обладнанні та іншому. Допомогу, як завжди, можна привозити в школу №2 міста, старостинські округи, навчальні заклади громади.

Коротко про ситуацію в громаді. Критична інфраструктура працює в штатному режимі. Кордон не порушений. Вчора провів онлайн-зустріч з латвійцями, які хочуть заключити з нами договір про співпрацю. Це Dienvidkurzemes novads, яка знаходиться на березі Балтійського моря. Поки що про гуманітарні вантажі не йдеться, але можливий буде напрям відпочинку літом дітей з нашої громади. Про інші напрямки співпраці буду повідомляти, сьогодні їх сейм має прийняти рішення про співпрацю, матиму змогу з ними знову спілкуватися. Думаю буде все підтримано.

Молимося за наших ЗАХИСНИКІВ, дякуємо нашим ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ за мирний ранок. ПЕРЕМОГИ нам усім. СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Міський голова    Віктор Пась