90-й день війни

Дата: 25.05.2022 10:21

Минуло три місяці, відколи ми захищаємо своє право жити на рідній землі. За цей час навчилися жити по-новому та приймати всі виклики війни. Сьогодні всі наші проблеми - дрібниці, бо є значно більша біда, яка торкнулася кожного українця - війна. І всі ми чекаємо той важливий день, щоб почути небагато, але дуже цінних слів - ми Перемогли росію.

Ще трішки терпіння, віри, мудрості наполегливості і розквітне наша Україна - красива, сильна в єдності і вільна. Обов'язково зустрінемо на рідній землі наших воїнів, хоч стомлених, але живих. Кожен переселенець повернеться до своїх домівок, а в кого їх вже не залишилося, то обов'язково допоможемо все відбудувати. Наша єдністю назавжди буде з нами.

Працюємо лише задля перемоги, віримо у наші Збройні Сили України. Не дозволимо оркам сіяти зло та змусимо кожного із них відповісти за скоєні злочини проти українців.

Міський голова     Віктор Пась