У Камінь-Каширську громаду передали пожежний автомобіль

Дата: 12.05.2022 15:37

СЛАВА НАЦІЇ!!! Кожного разу війна нас зіштовхує з якимсь символом незламності, героїзму, мужності, витривалості. Напевно, сьогодні таким символом є Маріуполь, а саме Азовсталь. Знову ми бачимо, що метал не витримує, а люди стоять. І тим рашкам не підходить жоден варіант порятунку наших Героїв. Знову-таки не пробачимо.

Вчора, вкотре, їздив за гуманітарною допомогою до Польщі. Завдяки начальника відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надії Савчук вдалося налагодити партнерські відносини з гміною Біляни. Які вже передавали медикаменти. А цього разу, для нашої пожежної безпеки, для нашої громади, був переданий пожежний автомобіль. Щиро дякуємо за таку підтримку. Надіємося на подальшу співпрацю.

Кордони не порушені. Всі служби працюють у звичному режимі. Вчора вже почали ямковий ремонт в Камені-Каширському. Трохи раніше озеленили центр квітками. Готуємося до нашої ПЕРЕМОГИ. Дякуємо нашим ЗАХИСНИКАМ і ЗАХИСНИЦЯМ за спокійний ранок. Все буде УКРАЇНА! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!