23 травня - день Героїв!

Дата: 23.05.2022 08:42

Фото без описуСЛАВА УКРАЇНІ!!! 23 травня - день Героїв! Щорічне свято борців за волю України, ЗАХИСНИКІВ нашої держави, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують боротьбу і нині.

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ сьогодні залізним щитом стоять перед ворогом та виборюють мирне, щасливе і без війни майбутнє. Ніколи не забудемо подвиги наших воїнів. Низько схиляємо голови перед всіма полеглими Героями України, пам'ять про них буде жити вічно у наших серцях та на сторінках української історії.

Зустріч Володимира Зеленського та Анджея Дуди показала світові, що ніхто не порушить єдності двох дружніх країн - Польщі і України. Справжні друзі не бояться гніву та тиску зі сторони інших, вони не лишають у біді та щиро вболівають за своїх побратимів. Поляки, так як і ми, не побоялися рашистів та їх погроз і твердо стоять на своєму місці та при своїх незмінних рішеннях.

Ми віримо і знаємо, що УКРАЇНА обов'язково вистоїть і ПЕРЕМОЖЕ! Мирного початку тижня! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Міський голова     Віктор Пась