Наші ЗАХИСНИКИ звільняють українську землю метр за метром.

Дата: 17.05.2022 09:09

СЛАВА УКРАЇНІ!!! Наші ЗАХИСНИКИ звільняють українську землю метр за метром. Сьогодні, навіть, американські експерти заявляють, що ми здатні деокупувати Крим. Українські ЗБРОЙНІ СИЛИ сьогодні найкращі в світі. На жаль це дається важкою ціною, ціною життя. В районі жалоба за загиблим з Сошичненської громади, щирі співчуття рідним та близьким. Герої - не вмирають.

На тлі сьогоднішніх подій в країні, маємо бути ще сильнішими, ще більше працювати для потреб передової, для економіки України. Разом здобувати нашу ПЕРЕМОГУ. Вірити нашим ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ. Продовжуємо волонтерити, це зараз дуже важливо.

В громаді все спокійно. Об'єкти критичної інфраструктури працюють стабільно. Не забуваємо про комендантську годину. Не нехтуємо сигналами повітряної тривоги. Окупант дуже злий, через свої невдачі, тому передбачити їх поведінку досить важко.

Мирного і гарного дня. Разом до ПЕРЕМОГИ. Все буде УКРАЇНА!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Міський голова     Віктор Пась