У Камінь-Каширській громаді діти-переселенці змагалися заради підтримки всіх Захисників України!

Дата: 08.05.2022 15:55

Камінь-Каширська міська рада підтримала юних спортсменів, які виявили бажання зіграти благодійний турнір з міні-футболу заради своєї країни та її Героїв під гаслом «Наблизимо перемогу разом». Приємно відзначити, що діти-переселенці об’єдналися у команду під назвою «Байрактар», а також місцеві спортсмени найменували свої команди по-особливому: «Джавелін», «Імені Степана Бандери», «Футбольні сили України», «Мілан», «Динамо», «Барселона», «Ветеран».

Від початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію нашої країни, багато дітей спортсменів виїхали за кордон, проте виявили бажання відвідувати тренування школярі, які прибули до нас із територій, де тривають бойові дії.

За високі показники та демонстрацію відмінної гри в благодійному фестивалі з міні-футболу переможців нагородили кубками та дипломами. А також відзначили найкращого гравця з кожної команди.

Підприємці нашого міста долучилися до благодійного заходу та від себе підготували учасникам фестивалю солодкі подарунки і сувеніри. Дякуємо за підтримку магазинам: «Маяк», «Добрий господар», «Артемка», «Поляна», «Едем».

Наближаємо перемогу нашої країни разом!