Ми будемо боротися за свою державу до останнього подиху

Дата: 05.05.2022 10:03

СЛАВА НАЦІЇ!!!

Ми будемо боротися за свою державу до останнього подиху. У нас вистачить терпіння, наполегливості, витривалості, аби ПЕРЕМОГТИ клятих рашистів. Нашу стійкість і волелюбність нікому ще не вдалося здолати. Нас ракетами не залякати, ми все відновимо. Ми вже не хочемо миру, ми хочемо ПЕРЕМОГУ. Наші діти не заслуговують такого жорсткого сьогодення. Тому, маємо боротися до кінця за щасливе майбутнє УКРАЇНИ та всього її народу.

Бракує слів, щоб описати жорстокість дій орків, але ми віримо у Бога, який справедливо розсудить кожного, хто чинить зло, і покарання нестимуть всі ті нелюди, які завдали знущань українцям.

Дякуємо ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ, віримо в нашу ПЕРЕМОГУ, молимося за наших ЗАХИСНИКІВ. Все буде УКРАЇНА!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Міський голова Віктор Пась