Чергове звернення міського голови

Дата: 03.05.2022 09:46

Фото без описуДоброго ранку, ми з УКРАЇНИ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Війна навчила нас жити по новому. Зупинила час і змусила кожного задуматися над тим, як ми жили до 24 лютого?

Найбільше щастя полягає у простих речах: жити сьогодні, бути добрими, чуйними і милосердними, вміти ділитися з ближніми, бо настане момент, коли кожному з нас потрібна буде допомога, щоб здоровими були і дітки не хворіли. Напевно, то і є людське щастя. За яке сьогодні боремося на всіх фронтах, і ми його виборемо, бо ми на своїй землі. ПЕРЕМОГА за нами!

В громаді все спокійно, об'єкти критичної інфраструктури працюють стабільно. Розпочали садити квіти в центрі міста. Щось тих "експертів" не бачив з допомогою, напевно далі язика діло не доходить.

Звертаюся до підприємців, давайте кожен біля себе зробить якийсь квітник, щоб ПЕРЕМОГУ ми зустрічали з квітами. В нас багато переселенців з дітками то по можливості якийсь дитячий майданчик біля магазину чи підприємства. Я знаю, ви гарні люди тому обов'язково підтримаєте дану ініціативу.

Ще плануємо перейменування вулиць, які пов'язані з культурою чи історією рашки. Вашу "культуру" і так весь світ побачив, тому їй не місце у нашій громаді. В кого які будуть пропозиції - можете подавати в різних формах до міської ради. Можливо хтось хоче щоб його включили в групу по перейменуванню, без питань, звертайтеся до нас. Разом будемо творити історію, як нашої громади, так і держави УКРАЇНА.

ЗАХИСНИКАМ дякуємо за змогу бачити ранкове сонечко. Ми з Вами. Продовжуємо волонтерити, збір продуктів в старостинських округах та в школі №2 у місті. Підтримаймо наші ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ та людей яким реально сьогодні потрібна наша допомога.

ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СЛАВА НАЦІЇ!!!

Міський голова     Віктор Пась