Кожен новий день починаємо із великого бажання ПЕРЕМОГТИ

Дата: 02.05.2022 08:32

Фото без описуСЛАВА НАЦІЇ!!!
Кожен новий день починаємо із великого бажання ПЕРЕМОГТИ. Щоб нарешті всі ЗАХИСНИКИ повернулися додому живими та здоровими. Мріємо, щоб українські діти народжувалися в комфортних пологових будинках, а не у підвалах, щоб замість тривожних сирен лунали переможні українські пісні.

Щиро молимо Бога, аби ця проклята війна нарешті закінчилася. Щиро віримо у ПЕРЕМОГУ та у надійність наших ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.

Шановні жителі громади, сьогодні на ваші плечі покладено багато справ, які ви виконуєте сумлінно. Вірю, що у нас вистачить сил та терпіння довести нашу спільну справу, допомогу УКРАЇНІ та постраждалим від війни українцям - до самої ПЕРЕМОГИ. Все буде УКРАЇНА!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Міський голова     Віктор Пась