Звернення міського голови

Дата: 29.04.2022 08:47

СЛАВА НАЦІЇ!!! Христос Воскрес!!!

Рашисти цинічно намагаються знищити УКРАЇНУ. Український народ героїчно чинить спротив! Ми не боїмося нічого, бо знаємо за що боремося. У нас достатньо сміливості покінчити зі злом.

Нарешті сміливішим став весь світ, коли зрозумів, що рашиська армія - це фейк, гвалтівники і мародери, зрештою жалюгідні нелюди. Вчора і американці прийняли програму ленд-лізу для УКРАЇНИ. Кажуть, єдиний президент, який зумів у США об'єднати республіканців і демократів - це Зеленський. Україна - держава яка зуміла провести зустріч 40 міністрів оборони НАТО, де також позитивні новини для нас.

А все завдяки нам, Українцям, нашим ЗАХИСНИКАМ, ми всі показали, що не боїмося рашки, зуміли змусити повірити весь світ, що найсильніші - ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ. Але без допомоги всіх країн, без єдиного фронту ми не зможемо їх, орків, всіх похоронити. Пуйла з вусатим поплічником посадити на лаву підсудних, за військові злочини в УКРАЇНІ.

Попереду - кілька надзвичайно важливих тижнів і буде потрібна вся наша стійкість та надзвичайна єдність.

Свобода і незалежність мають високу ціну, на жаль розплата - людські життя. Щодня о 9.00 згадуємо кожного, хто віддав своє життя за УКРАЇНУ та за щасливе майбутнє всіх її людей. СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! Воістину Воскрес!!!

Міський голова Віктор Пась