Ми українці - сильні тілом і духом, загартовані важкою працею та волелюбством

Дата: 28.04.2022 08:55

СЛАВА УКРАЇНІ!!! Христос Воскрес!!!

Ми українці - сильні тілом і духом, загартовані важкою працею та волелюбством. Ми працюємо тут і зараз, аби відновити повноцінне життя в УКРАЇНІ. З нами Бог, з нами Президент України Володимир Зеленський і найголовніше - з нами віра і правда. Кажуть, після біди і лиха завжди приходить світла радість.

Молимося за УКРАЇНУ, за наших ЗАХИСНИКІВ які ведуть тяжкі бої на Сході. Дякуємо тим країнами, які допомагають бити рашистів, даючи нам озброєння. Хоч із запізненням, напевно, не вірили, що ми вистоїмо. Але ми були відразу впевнені в нашій ПЕРЕМОЗІ.

Цінуємо те, що маємо та підтримуємо тих, у кого нічого не залишилося. Будьмо сильними та єдиними, як наша ненька -УКРАЇНА! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СЛАВА НАЦІЇ!!!

Міський голова Віктор Пась