Дата: 25.04.2022 08:26

Христос Воскрес!!!

Завдяки Українцям весь світ побачив, як насправді виглядає сміливість, мужність та незламність. Ми третій місяць боремося за свою рідну землю і вже нестримно хочемо миру і спокою, де життя буде наповнене лише радістю дитячих голосів та усмішками рідних кожному людей. З нами сьогодні найголовніше - непохитна віра, тому ПЕРЕМОЗІ бути і зовсім скоро.

Рашисти вам пора тікати, а це я ще легко сказав, додому в рашку до пуйла. Бо у вас не має нічого святого. У всіх війнах були перемир'я на великі свята, і тільки для вас свят немає. Хочу, щоб ви всі горіли в пеклі хто не згорить в УКРАЇНІ. І повірте так буде.

Починається новий тиждень, не з вихідного, війна внесла свої корективи, але вихідних у нас вже два місяці немає. Все для ПЕРЕМОГИ над орками з пуйлом. Тому ми повинні сильно триматися кожен на своїй позиції і продовжувати підтримувати наші ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ.

Разом ми зможемо відвоювати нашу ПЕРЕМОГУ і УКРАЇНУ. Воістину Воскрес!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА НАЦІЇ!!!

Міський голова      Віктор Пась