Продовжуємо допомагати нашій армії

Дата: 20.04.2022 08:36

Фото без описуП'ять автомобілів із великодніми пасками у Камінь-Каширській громаді вже відправили на фронт бійцям та українцям, які знаходяться на визволених від окупантів територіях.

Нехай святий хліб стане надійним оберегом та принесе у хоробрі, витривалі серця частинку спокою і домашнього затишку.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до хорошої справи! Віримо у Воскресіння нашої України! Будьмо стійкими, єдиними та надіємось на Бога і мужність нашого українського народу.

Збір пасок буде проводитись ще до п'ятниці, тому всі охочі зможуть приносити свої вироби у волонтерсько-координаційний центр, що розташований у ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей" №2.