Доброго ранку, ми з УКРАЇНИ!!!

Дата: 20.04.2022 08:31

Своє право бути українцями ми змушені виборювати, на превеликий жаль, дорогою ціною - людськими втратами. Такої жорстокості та звірства світ не бачив ніколи, сьогодні ми боремося за те, щоб наші діти і онуки жили тільки в мирі та спокої і лише у своїй державі.

Трохи роздумів. А знаєте, коли закінчиться війна, ми будемо подорожувати по світу, і коли запитуватимуть, ти звідки? ми гордо – з УКРАЇНИ, і люди будуть з нами фоткатися, руки жати, обніматимуться, спілкуватимуться. А що орки будуть там робити? Їх всі ненавидитимуть, плюватимуть в спину, відвертатимуться, зрештою, напевно, битимуть. Вам рашисти ніде спокою не буде після війни, і вашим дітям, і всім хто мовчав коли йшла війна, ви не бажані кругом. Тільки, на жаль, ті що сьогодні зайшли в УКРАЇНУ, цього не побачать, бо здохнуть тут.

Попереду величне свято Воскресіння Христового, ми звикли його зустрічати по щедрому. Закликаю цією щедрістю поділитися з усіма Українцями та нашими ЗАХИСНИКАМИ. Печете паски - частинку принесіть воїнам, розмальовуєте писанки, крашанки - кілька з них занесіть переселенцям і так в усьому. Цим людям дуже важко наразі морально і фізично, наша підтримка хоч на трішки зігріє їхні душі та серця. Будемо надіятися, що традиційні Великодні обереги отримають всі Українці, які відчули страх, розпач, розчарування від рашистів.

Продовжуємо кожен свою роботу, бо зараз вирішується доля УКРАЇНИ. Молимося та просимо єдиного - ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Міський голова    Віктор Пась