Відбувся благодійний футбольний турнір під гаслом «Підтримай Збройні Сили України»

Дата: 18.04.2022 18:11

З ініціативи Камінь-Каширської міської ради у неділю, 17 квітня, відбувся благодійний футбольний турнір під гаслом «Підтримай Збройні Сили України». Наші воїни сьогодні гідно виконують завдання з оборони, захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої країни, а з нашої тилової сторони потрібна надійна підтримка.

8 футбольних команд зіграли захоплюючі матчі заради спільної мети – допомогти зібрати кошти українським захисникам.

-ФК «Камінь-Каширський»

-ФК «Ветеран-Камінь»

-ФК «Олімп»

-ФК «Стобихівка»

-ФК «Гута-Боровенська»

-ФК «Піщане»

-ФК «Раків Ліс»

-ФК «Сошичне»

Міський голова Віктор Пась зазначає:

«Під час змагань, мета яких несла благодійний характер, зібрали 28 403 грн. Усі ці кошти однозначно будуть спрямовані на такі засоби, які зараз необхідні для ведення бойових дій нашим ЗСУ. Це тепловізори, прилади нічного бачення, які допоможуть виконувати завдання вночі тощо. Дякую усім учасникам змагань за професійну та майстерну гру. Маленькими кроками наближаємося до великої Перемоги. Україна належить тільки українцям і так буде завжди!”.