Починаємо новий тиждень!

Дата: 18.04.2022 09:17

Продовжуємо усі разом наполегливо та невпинно боротися за свою країну. Кожен ранок та вечір просимо у Бога лише мирного і спокійного життя. Воно обов'язково настане, бо наша армія сильна і незламна, а наш народ - дружній та могутній, як і наша УКРАЇНА.

Розпочався останній перед Великоднем тиждень. Справ маємо ще багато, тому аби зустріти свято Воскресіння Христового повинні потрудитися. Найважливіше - допомога нашим ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ. Цього тижня будемо працювати так, щоб наші ЗАХИСНИКИ на передовій відчували нашу велику підтримку та домашній затишок.

Господині, ми щодня бачимо, як Ви стараєтеся та всю свою душу вкладаєте у готування страв задля підтримки УКРАЇНИ, тому, навіть, не сумніваємося, що паски, які будете випікати нашим солдатам - будуть найсмачнішими. Не забуваймо, що цього року ми повинні дбати не лише за себе, а й за усіх наших українців. Щира підтримка, розуміння та взаємодопомога - неодмінно стануть запорукою ПЕРЕМОГИ.

Щодо вчорашнього турніру з футболу на підтримку ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, то вдалося зібрати суму 28403 гривень, я думаю досить непогано, враховуючи, що є потреба для наших земляків на передовій у тепловізорах, бронежилетах та іншому.

Спокійного та плідного усім вам тижня!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Міський голова     Віктор Пась