Привітання з Вербною неділею!

Дата: 17.04.2022 09:27

СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!!

З великим православним святом усіх вас вітаю, дорогі жителі Камінь-Каширської громади, з Вербною неділею! Хоч і не при таких обставинах мріяли її зустріти, проте з великою вірою у серці та незламним духом продовжуємо тримати стрій заради нашої УКРАЇНИ. Нехай у цей святковий день освячена верба стане основою зброєю, яка може прогнати лютого ворога, а Господь пошле з небес Благословення.

Дякую усім, хто любить УКРАЇНУ! Від початку війни осторонь нашої біди не залишилася дружня і дуже надійна держава - Польща та її народ. Сьогодні від щирого серця хочу привітати з Великоднем наших вірних друзів поляків та всіх християн західного віросповідання. Нехай цей день творить дива, дарує всім вам міцне здоров'я, душевне тепло, а нам мирне небо. Віримо у доброту нашого ГОСПОДА, молимо всі разом за мир і ПЕРЕМОГУ в УКРАЇНІ!

СЛАВА нашим ЗАХИСНИКАМ, слава нашим ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ, молимося за вас, ви найкращі.

ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СЛАВА НАЦІЇ!!!

Міський голова    Віктор Пась