Перегортаємо ще одну сторінку воєнного календаря

Дата: 12.04.2022 08:14

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Відколи почалася війна в УКРАЇНІ, ми звикли жити за новими правилами, які диктує сьогодення. Проте, українці швидко вчаться, а коли ще стосується їхньої свободи та незалежності - готові іти тільки вперед, і тільки до ПЕРЕМОГИ. Бо знаємо, коли переможемо рашистів - нас чекає світле і щасливе майбутнє у мирній,квітучій та незалежній УКРАЇНІ.

Шановні жителі Камінь-Каширської громади, ваші щоденні старання заслуговують тільки великої поваги та вдячності. Думаю, кожен із вас погодиться, що найбільшою подякою нам буде - ПЕРЕМОГА. Залишилося зовсім небагато, ми точно знаємо, всі орки згинуть на нашій землі. Але задля цього маємо докладати ще багато зусиль. Найперше - допомога ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

Невдовзі очікуємо потепління, тому списки потреб та готових продуктів зміняться. Здебільшого в пріоритеті будуть консерви та харчі довготривалого зберігання. Наразі ж просимо приносити у ваші старостинські округи, освітні заклади допомогу згідно списку, який раніше повідомляли.

Мирного та спокійного всім дня!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СЛАВА НАЦІЇ!!!

Міський голова     Віктор Пась