Нагадуємо, що сплата податків потрібна, щоб забезпечити армію та життєдіяльність країни

Дата: 07.04.2022 12:28

Шановні жителі Камінь-Каширської територіальної громади

Повідомляємо Вас, що жителі громади, які здійснюють будь-який вид діяльності (торгівля на дому, послуги по ремонту, виїзна торгівля та ін.) без належного її оформлення в контролюючих органах протягом 10 днів будуть притягнуті до відповідальності.

(ВСІ, ХТО НЕ ОФОРМИТЬ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ  БУДУТЬ ВИСВІТЛЕНІ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ТА ПЕРЕДАНІ ГРОМАДСЬКИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ ДЛЯ БЛОКУВАННЯ)

За наведеним нижче посиланням кожен може зареєструвати фізичну особу підприємцем, обрати загальну чи спрощену систему оподаткування. Реєстрація відбувається в автоматичному режимі без участі державного реєстратора.

Також надаємо контакти найближчих державних реєстраторів, які можуть прийняти особисто ЦНАП м.Луцьк e-mail: cnap@lutskrada.gov.ua контактний номер телефону: (0322)777895

І ще раз нагадуємо, що сплата податків потрібна, щоб забезпечити армію та життєдіяльність країни.

Також просимо Вас повідомляти про будь-які факти здійснення діяльності без правовстановлюючих документів. Всі звернення будуть перевірені та направленні у правоохоронні органи.

Повідомити про порушення можливо заповнивши форму за посиланням