Паралімпійський чемпіон Анатолій Шевчик продає «золоту» медаль, щоб підтримати армію

Дата: 06.04.2022 15:17

Паралімпійський чемпіон Анатолій Шевчик продає «золоту» медаль, щоб допомогти Збройним Силам України та людям, які зазнали збройної агресії зі сторони російської федерації.

Перший заступник Камінь-Каширського міського голови, дворазовий паралімпійський чемпіон 2004 та 2008 років, срібний призер Літніх Паралімпійських ігор 2012 року Анатолій Шевчик оголошує благодійний аукціон своєї першої "золотої" медалі.

«Ця нагорода є безцінною для мене, проте вважаю, що сьогодні вона потрібніша Україні. Щиро вірю, що медаль допоможе здобути перемогу нашим Збройним Сила України, як тоді мені, у 2004 році в Афінах» - зазначає Анатолій Васильович.

Публічні торги будуть відбуватися у коментарях під дописом, на сторінці Камінь-Каширської міської ради та триватимуть до 25 квітня 2022 року. Залишайте свою ставку та слідкуйте за тим, хто дав більше. Стартова ціна - 50 тисяч гривень.

Отож, усіх людей, яким небайдужа доля нашої держави запрошуємо долучитися до хорошої ініціативи.Також протягом аукціону будуть вітатися всі благодійні внески, які ви можете надсилати на номер карти – 4246 0010 0177 7964.

Отримувач: АТ КБ "ПриватБанк" громадської організації "Федерація футболу Камінь-Каширського району".

Після закінчення аукціону публічно прозвітуємо про зібрані кошти, усі вони будуть передані на потреби нашої армії, а також людям, які сьогодні опинилися у біді через вторгнення рашистів.

Робіть ставки та переказуйте благодійні внески! Чим більшу суму зберемо, тим більшу допомогу зможемо передати захисникам.
Крокуємо до перемоги і тільки разом!