Віра українців сильніша за ворожу зброю!

Дата: 06.04.2022 09:07

Тому, маємо сьогодні продовжувати жити, працювати, сплачувати податки, аби підтримувати Україну. Ми боремося, щоб залишатися вільними на своїй землі.

Людей, яким сьогодні необхідна підтримка дуже багато, і вони розраховують саме на нашу допомогу. Велика кількість українців залишаються без доступу до їжі, води, медикаментів та засобів гігієни. Тому прошу кожного жителя нашої громади, якщо маєте можливість допомогти - робіть це. Долучайтеся до ініціатив, які організовують у ваших населених пунктах, аби підтримати Збройні Сили України та переселенців.

Ми повинні прикласти максимум зусиль задля перемоги над ворогом. Наразі наша місія - надійно тримати тил. Спільними зусиллями виженемо рашиську нечисть із нашої світлої, красивої і дуже сильної країни. Все буде Україна!