Важлива інформація!

Дата: 05.04.2022 12:50

Шановні жителі Камінь-Каширської територіальної громади.

У цей нелегкий для держави час, просимо Вас, відповідально віднестись до виконання  своїх обов’язків. Особливо просимо всі суб’єкти господарювання максимально відновлювати свій бізнес.
     Також звертаємо Вашу увагу, що відповідальність за порушення законодавства у сфері здійснення  підприємницької діяльності без належного її оформлення в період військового стану посилена.  Згідно статті 164  Кодексу України про адміністративні правопорушення розмір штрафу становить від 17000 до 34000 гривень з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.
     Також просимо Вас повідомляти про факти здійснення діяльності без правовстановлюючих документів. Всі звернення будуть перевірені та направленні у правоохоронні органи.
Повідомити про порушення можливо заповнивши форму за посиланням

Пам’ятаємо, що сплата податків потрібна, щоб забезпечити армію та життєдіяльність країни.