Серце України - вся Київська область звільнена від окупантів

Дата: 03.04.2022 11:04

В нас немає вихідних у знищені ворога. Злагоджена робота - це швидка перемога і на цей результат працюємо всі разом.

Вся Київська область звільнена від окупантів. Наші Збройні Сили України справжні Герої. Ми ні на мить не сумніваємося у їх здібностях та щодня щиро молимося за кожного воїна, який мужньо боронить нашу країну.

Рашистський менталітет не терпить проявів волі, тому орки дуже прагнуть, щоб і ми стали заручниками путінського режиму. Якби вони не хотіли нас знищити та ми вкотре доводимо цілому світові, що Україна - непереможна держава!

У Камінь-Каширському районі знову оголошені дні жалоби в зв'язку із загибеллю наших земляків, які мужньо та до останнього подиху боролися за те, щоб жити у вільній Україні. На жаль, не судилося...Вічна пам'ять Героям!

Мирного неба нам усім і перемоги. Бо, як ніхто інший, заслужили на неї.

Міський голова   Віктор Пась