ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 30.03.2022 08:21

Жорстока і нічим невиправдана війна. Її ми не заслужили, проте обов’язково переможемо. Ворог цинічний і підлий. Істинно сказано, що не існує такого бункера, в якому можна сховатися від Бога. Рашисти неодмінно будуть відповідати за гріхи, які їм українці ніколи не пробачать. Безневинно вкрадені людські життя, а особливо дитячі, заслуговують найвищої кари - Господньої.

За період війни ми відчули наскільки єдині. Такими і залишаймося. Звичайно, правильної чи єдиної реакції на всі ці дії, які відбуваються у нашій країні не буде, головне не розпалюймо війну між собою, бо сьогодні головне наше завдання - зосередити свою увагу лише на Перемозі.

Всі продовжуємо залишатися на своїх місцях: волонтеримо, куховаримо, підтримуємо економіку, щиро молимося за нашу неньку-Україну, її захисників та усіх людей, які потерпають від терирорестичних дій рашистів.

Збережемо Україну нам і нашим дітям!

Міський голова   Віктор Пась