Звернення міського голови

Дата: 16.03.2022 09:30

СЛАВА НАЦІЇ!!!

Наша Нація - непереможна, а Воїни - надзвичайно сильні та вмотивовані.

Вкотре дякую ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ, ви справді ГЕРОЇ, які надихають всіх нас боротися і вірити у нашу Перемогу.

Коли бачу, як жителі Камінь-Каширської громади безперебійно та щиро допомагають країні та її синам і донькам, то переповнює велика гордість за справжніх патріотів. Захоплююся вашою добротою та витримкою!

Змушений підняти питання спалювання сухої трави. Деякі особи нехтують законами та продовжують у цей складний час справу, яка прирівнюється до диверсії. Не будьте злочинцями, а зосередьте свої зусилля на обороні та захисті рідної землі. Займіться добрими справами та будьте корисними країні.

Все буде УКРАЇНА!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Міський голова    Віктор Пась