Дата: 16.03.2022 09:23

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПЕРЕТИН КОРДОНУ УКРАЇНИ (ВИЇЗД ТА/АБО В’ЇЗД) З МЕТОЮ ВВЕЗЕННЯ ГУМАНІТАРНИХ ВАНТАЖІВ МОЖНА ПОДАВАТИ ЩОДЕННО ДО 10.30 ТА ДО 16.30 за адресою : місто Камінь-Каширський, вул. Воля 2, каб. 125 та за номером телефону 380687882777- Інна Бігун (viber, whatsup, telegram).

Необхідно подати такі дані: марка, модель та державний номерний знак транспортного засобу (за наявності причепа), прізвище, ім’я, по батькові водія (водіїв), серія та номер його (їх) закордонного паспорта, номер телефону, контактні дані відправника гуманітарного вантажу, місце завантаження та розвантаження, опис вантажу, контактні дані відповідальної особи одержувача вантажу, місце та орієнтовна дата перетину державного кордону. На кордоні водій має подати декларацію про перелік та опис гуманітарного вантажу. Всі дані перевіряються, доставка гуманітарного вантажу має бути підтверджена.