СЛАВА НАЦІЇ!!!

Дата: 10.03.2022 11:21

Ми не пробачимо кожне мирне життя, а особливо життя наших українських дітей. Ви будете горіти в пеклі, рашисти прокляті. Волонтерський центр в школі №2 працює не покладаючи сил. Кожного дня отримуємо допомогу від наших друзів з Польщі, Німеччини, Данії. Фасуємо, перепаковуємо і відправляємо туди, де необхідно. Київ, Харків. Можливо, сьогодні на Маріуполь. Приймаємо кожного дня біженців і переселенців, створюємо їм належні умови.Працюємо також над забезпеченням непереможних ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ та ТрО. Сердечно дякую кожному, хто не залишився осторонь та допомагає на благо нашої неньки-УКРАЇНИ. ПЕРЕМОГА за НАМИ.

СМЕРТЬ ВОРОГАМ! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Міський голова    Віктор Пась