Війна вкотре підтверджує, що український народ сильний, непереможний, згуртований та завжди готовий подати руку допомоги людям, які опинилися у скрутних ситуаціях.

Дата: 10.03.2022 11:09

Зразковий приклад - жителі нашої громади. Вони активно допомагають Збройним Силам України, територіальній обороні, а також переселенцям з інших областей, на територіях яких російські окупанти завдають нищівних дій та вбивають мирних жителів.

За сприянням Камінь-Каширської міської ради у нашій громаді діє координаційно-волонтерський центр, який розміщений в закладі загальної середньої освіти "Камінь-Каширський ліцей" №2. З перших днів війни саме туди доправляють гуманітарну допомогу, яку небайдужі люди приносять у заклади освіти, старостинські округи, а віднедавна у Центр привозять вантажі із-за кордону(Німеччини, Польщі та Данії).

Важливий напрям роботи сьогодні - це допомога переселенцям. Люди, яких евакуюють із гарячих точок України, приїжджають, навіть без речей першої необхідності, тому ми дбаємо про те, щоб всі вони мали прихисток і були нагодовані. Зокрема, у місто Ковель наші краяни відправили гуманітарну допомогу людям, які прибули потягами(продукти харчування, 85 ящиків готової продукції; підгузники, вологі серветки, суміші для годування немовлят).

Активно забезпечують необхідними речами Камінь-Каширський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки(найбільш затребувані - берці, устілки, балаклави, засоби гігієни).

На блок-пости відправляють(берці, термобілизну).

У Рівненську область відвезли: матраци, спальні мішки, рушники, термобілизну, продукти харчування тощо).

Наразі гуманітарну допомогу активно надсилають у Київську та Харківську області.

У закладах освіти кожного дня вчителі, учні та всі охочі плетуть військові маскувальні сітки нашим захисникам.

Низький уклін та безмежна подяка кожному жителю за вашу підтримку та допомогу. У єдності - наша сила!

Слава Україні! Героям Слава!