УВАГА! АНКЕТУВАННЯ! Стан сфери культури в територіальних громадах в контексті децентралізації

Дата: 22.02.2022 08:53

У 2018 р. Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Мінкультури здійснив перше дослідження стану сфери культури в територіальних громадах.
Минуло 4 роки. За цей період завершилась реформа адміністративно-територіального устрою, була запроваджена і в 2022 році вже мала б і завершитись реформа системи забезпечення населення культурними послугами, розпочато реформу фінансування системи забезпечення населення культурними послугами, культура стала повноправною широкою компонентою загальнодержавних стратегічних документів, таких як Державна стратегія регіонального людського розвитку 2021 - 2027, Стратегія людського розвитку та інші.
Проте, чи змінилась за ці 4 роки картина існуючого стану сфери культури на базовому рівні в цілому?

Щоб отримати відповідь на це питання, просимо Вас взяти участь в анкетуванні та до 5 березня відповісти на питання за посиланням: https://cutt.ly/PONEkqn.

Результати анкетування будуть використані для корегування державної регіональної культурної політики, перегляду її цілей, уточнення пріоритетів та розроблення шляхів їх досягнення.