Представники місцевої влади зібралися, щоб вшанувати пам'ять загиблих у День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 11:38

Подвиг Героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла. Сьогодні ми відзначаємо урочисту дату, яку продиктувала нам історія і, яку українці вибороли патріотизмом та прагненням жити на своїй землі.

У цей пам'ятний та скорботний день в Камінь-Каширській громаді відбуваються меморіальні заходи, які вкотре всім нам нагадують про трагічні події у нашій державі та втрачені людські життя.

Вшанувати пам'ять загиблих у День Героїв Небесної Сотні біля пам'ятних фотостендів зібралися представники місцевої влади: міський голова Віктор Пась, голова райдержадміністрації Ольга Ващук, її перший заступник Олександр Михалік, а також заступник голови районної ради Сергій Дмитрук. Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Очільник Камінь-Каширської громади Віктор Пась зауважує: "Нашим сьогоденням ми завдячуємо тим людям, які не побоялися вийти на Майдан і відстояти істинний шлях до Європейського майбутнього. Пам'ять про відважних, сильних духом патріотів повинна жити у наших серцях вічно. Нехай цей день вкотре нагадує, що Україна сильна держава, а її народ - всемогутній".

Щирою молитвою згадаймо Героїв, яких забрали небеса!