Альбом безбар'єрних рішень

Дата: 09.02.2022 15:44

Альбом безбар’єрних рішень — практичний посібник, який рекомендує та на прикладах ілюструє, як міське середовище може бути дружнім до різних користувачів, зокрема й батьків з маленькими дітьми, літніх людей, людей з інвалідністю.

Структура посібника сформувалася завдяки:

• роботі фокус-груп із різними спеціалістами зі сфери проєктування, представниками маломобільних груп та користувачами просторів;
  • дослідженню людського різноманіття та консультаціям із науковцями та експертами;
  • спільній роботі з профільними фахівцями у сфері архітектури, доступності, освітленню, навігації, озелененню;
  • дослідженню кращих світових практик.

Ознайомитися з посібником можна на сайті: https://bcl.com.ua/albomrozdil1

Альбом безбар’єрних рішень створюється в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Проєкт реалізується громадською організацією Безбар'єрність спільно з Мінрегіон у рамках проєкту Integrated Urban Development in Ukraine, який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії. Розробником Альбому безбар’єрних рішень виступає урбан-бюро Big City Lab.