Камінь-Каширський районний сектор пробації №1 звітує

Дата: 31.01.2022 14:38

На обліку Камінь-Каширського РС №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області перебуває 33 засуджених до покарань не пов`язаних з позбавленням волі. Протягом дванадцяти місяців минулого  року надійшло на виконання 49  вироків з судів різних інстанцій. Протягом звітного періоду на виконання надійшло 27 рішень суду про накладення адміністративних стягнень, з них адміністративне стягнення у виді громадських робіт-11, адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт-16. У минулому році проведено роботу щодо стягнення штрафів відповідно до 13 рішень суду на загальну суму 18700 грн.

Відносно 21 особи отримано ухвали суду про складення досудових доповідей.

На кінець ІV кварталу минулого року на обліку Камінь-Каширського РС з питань пробації перебувало 22 особи, які засуджені до покарань не пов'язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням та проживають на території Камінь-Каширської територіальної громади .

Протягом 12 місяців поточного року на виконання сектору надійшло 15 рішень суду про накладення адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних робіт . За ухилення від відбуття стягнення у виді суспільно-корисних робіт відносно вказаних порушників працівниками сектору було складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення передбачене ст.183-2 КУпАП.

Також протягом року надійшло 8 постанов суду щодо накладення адміністративного стягнення у виді громадських робіт.

Начальник сектору

майор внутрішньої служби                                   Ярослав МИРОНЧУК