Волейбольна зима - 2022

Дата: 30.01.2022 19:58

У Камінь-Каширській громаді завершився фестиваль з волейболу серед команд старостинських округів, організацій, трудових колективів та спортивних товариств «Волейбольна зима - 2022».

Сьогодні, 30 січня, у приміщенні спортивної зали ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» відбувся ІІІ фінальний тур змагань.

Нагадуємо, минулої неділі, 23 січня, стартував І відбірковий етап, в якому участь взяли 15 команд. В суботу, 29 січня, відбувся ІІ етап, де змагалися 8 команд, які отримали перемогу у І турі.

За першість у фіналі змагалися 4 команди. В результаті напруженої боротьби перемогу отримала ВК «Раків Ліс №1», другу ж сходинку посіли спортсмени ВК «Броницький ліцей», третіми стали – ВК «Видерта», завершили четвірку – ВК «Велика Глуша».

Організатори змагань: Камінь-Каширська міська рада, управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради, Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та районна організація ВФСТ «Колос» відзначили грамотами 10 сильніших команд, трійку лідерів нагородили кубками, а гравців команд – особистими дипломами та медалями.

Особистими грамотами від організаторів фестивалю нагородили такі команди:

5 місце – ВК «Видричі»;

6 місце – ВК «Ворокомле»;

7 місце – ВК «Раків Ліс №2»;

8 місце – ВК «Полиці»;

9 місце – ВК «Колос» міста Каменя-Каширського;

10 місце – ВК «Мала Глуша».

В кожній із команд також відзначили кращих гравців особистими грамотами та статуетками.

Нагороди отримали:

Владислав Лесик – ВК «Видричі»;

Віталій Шеремета – ВК «Полиці»;

Володимир Карпік – ВК «Раків Ліс №2»;

Сергій Сусик – ВК «Ворокомле»;

Бондар Микола – ВК «Велика Глуша»;

Олександр Євчук – ВК «Видерта»;

Ігор Бусько – ВК «Брониця»;

Дрейчан Олександр – ВК «Раків Ліс №1».