29 січня 1918 року - день, який назавжди залишиться в нашій пам’яті

Дата: 29.01.2022 23:57

День подвигу та прикладу майбутнім і нинішнім поколінням. День надії і любові до своєї вітчизни.

Сьогодні минає 104 роки від трагічного дня - Битви під Крутами. Це подія, яка увійшла в пам’ять українського народу, як символ патріотизму і жертовності у боротьбі за вільну і незалежну Україну. Ми вшановуємо героїв, подвиг яких демонструє безмежну любов до рідної землі, відповідальність за її долю. Юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю створили одну зі скорботних, проте легендарних сторінок в історії нашої держави. Схиляємо голови перед героями, які загинули за те, щоб Україна була незалежною.

Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу. Віддаємо шану нашим захисникам, які сьогодні стоять на сторожі кордонів Української держави. Вічна слава Героям України!

Міський голова    Віктор Пась