27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2022 12:05

Сьогодні вся планета сумує за загиблими та шанує живих, згадуючи про жертви Голокосту. Серце не покидає постійний біль – згадка про мільйони українців, яких спіткала страшна смерть.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначають 27-го січня, прийнятий на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1-го листопада 2005-го року. Мета запровадження цієї сумно пам’ятної дати - активна просвітницька робота та сприяння у запобіганні можливих майбутніх актів геноциду, а також зневаги до цінності людського життя.

Наш обов’язок сьогодні - не лише пам’ятати про безневинні жертви минулого, але й об’єднати зусилля, щоб не допустити повторення трагедій, подібних Голокосту.

Схиляємо голови в пам’ять про безневинно закатованих жертв та приєднуємося до загальної печалі, ім’я якої - Голокост. Її ніяк не заповнити, не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Завжди пам’ятаємо!

Міський голова   Віктор Пась