У Камінь-Каширській громаді вшанували подвиг ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 15.12.2021 15:02

Минають роки після аварії на Чорнобильській АЕС, але біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсису. Відзначити подвиг тих, хто з честю виконував свій обов’язок перед нацією та Україною, 14 грудня 2021 року у Камені-Каширському, до пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС прийшли представники місцевої влади – міський голова Віктор Пась, голова райдержадміністрації Ольга Ващук, голова районної ради Віктор Сус, а також ліквідатори катастрофи.

Під час меморіальних заходів настоятель Свято-Петро-Павлівського храму села Підцир’я протоієрей Сергій Михалюк відправив панахиду за жертвами аварії. Скорботною хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих чорнобильців та поклали живі квіти до пам’ятного Знаку. Пам’ятаймо загиблих героїв і шануймо живих!