День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 11:45

14 грудня - день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. 26 квітня 1986 року над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху, який опалив землю і душі мільйонів людей, показав, що «мирний атом» є доволі небезпечним, як сама ядерна зброя. Сьогоднішній день - це ще одна нагода низько вклонитися усім ліквідаторам страшної трагедії, тим, хто ціною власного життя подарував нам майбутнє. Минають роки, але не минає біль від втрати наших героїв-ліквідаторів. Досі від наслідків тієї катастрофи потерпають мільйони громадян. Наш святий обов'язок – пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати героїв-чорнобильців, надавати дієву допомогу усім, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха.

Чорнобиль у житті українців назавжди залишиться раною, яку неможливо загоїти.

Шановні ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, щиро дякую вам за нелегку боротьбу, героїзм, відважність на благо нашого народу та держави, збереженні життя мільйонів наших громадян. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за добрі справи, міцне здоров'я, добробут, мир та злагода!

Міський голова             Віктор Пась