Міський голова Віктор Пась оглянув хід виконання ремонту амбулаторії у селі Видерта

Дата: 10.12.2021 14:03

Важливе питання у громаді сьогодні – це інклюзивність для маломобільних груп населення. Забезпечення доступного середовища для людей, які мають труднощі при самостійному пересуванні, є одним із соціально-економічних завдань Камінь-Каширської міської ради. 9 грудня 2021 року очільник громади Віктор Пась відвідав амбулаторію загальної практики-сімейної медицини у селі Видерта, де нині тривають ремонтні роботи. Для їх здійснення із бюджету Камінь-Каширської міської ради виділено 300 тисяч гривень. У ході виконання робіт планують облаштувати пандус, санвузол та здійснити заміну дверей. Ремонтні роботи будуть завершені до кінця цього місяця. Міський голова підкреслює, що дуже важливо, аби люди з обмеженими фізичними можливостями мали безбар'єрний доступ до всіх закладів, а особливо медичних.