15-та позачергова сесія міської ради

Дата: 03.12.2021 15:03

3 грудня відбулася урочиста 15-та позачергова сесія Камінь-Каширської міської ради VIII скликання, присвячена Дню місцевого самоврядування, в якому взяли участь голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, голова Камінь-Каширської районної державної адміністрації Ольга Ващук та голова Камінь-Каширської районної ради Віктор Сус.
Григорій Недопад привітав присутніх з професійним святом, вручив відзнаки депутату міської ради Анатолію Яцику та депутатам районної ради. До привітань приєдналися також Ольга Ващук та Віктор Сус.
Міський голова Віктор Пась подякував депутатам за рік плідної співпраці та вручив відзнаки депутатам - головам постійних комісій Камінь-Каширської міської ради Костянтину Марчуку, Тетяні Єфімовій, Ігорю Солов'ю, Володимиру Сороці та Наталії Процик.
Після урочистої частини депутати продовжили роботу та розглянули понад 50 питань порядку денного в різних сферах діяльності міської ради.
Завершилась сесія святковим концертом у виконанні колективу Центру культури та дозвілля міської ради.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису