Зі святом, шановні самоврядці!

Дата: 07.12.2021 00:04

Дорогі колеги!

Сьогоднішнє свято нагадує нам про те, що самоврядування в Україні існує з найдавніших часів і має древні демократичні традиції. Воно об’єднує депутатів, працівників та ветеранів муніципалітетів, активістів самоврядних органів! Саме через органи місцевого самоврядування українці реалізовують право відстоювати інтереси своєї громади, брати участь у розв’язанні питань місцевого значення та впливати на них.

Тому сьогодні, 07 грудня, маю велику приємність вітати з професійним святом усіх, тих, хто є творцями місцевого самоврядування, хто реалізовує реформу децентралізації на місцях, перший приймає її результати та виклики, хто небайдужий до долі своєї малої батьківщини. Пам’ятаймо, що саме на нас лежить відповідальність за ефективний розвиток громади та краю, а для цього нам належить об’єднати зусилля та плідно працювати заради спільного блага.

Зичу всім причетним до місцевого самоврядування  результативної роботи, креативних ідей, реалізації всіх планів і задумів та подолання усіх труднощів і перепон. Нехай наснаги і життєвої енергії вистачить вам ще на багато років, а в колективі завжди панує злагода і порозуміння. Бажаю впевненості, сил і наполегливості у справі розбудови успішної громади та всієї України.

З повагою міський голова                  Віктор Пась