Вітання міського голови Віктора Пася з Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2021 12:09

Шановні військовослужбовці!

Щороку  6 грудня ми відзначаємо День збройних сил України, а сьогодні маємо ювілейну –  30-ту річницю від дня його створення. У наш час, коли над державою нависла загроза суверенітету і цілісності, українські військові щодня стоять на сторожі непорушності кордонів, виявляючи патріотизм, мужність, силу духу, відповідальність та незламність. Своїм самовідданим та жертовним служінням ви безстрашно дивитеся в очі смерті, але гідно несете свій священний обов’язок – захист Батьківщини та її мешканців.

Дорогі захисники та захисниці, у сьогоднішній святковий день ще раз уклінно дякую вам за почесну місію, яку ви кожен день творите, захищаючи рідну землю та схиляю голову перед тими воїнами, які віддали своє життя у боротьбі за Україну. Спасибі кожному за його вклад у перемогу!

З нагоди  свята щиро бажаю доброго здоров’я, добра, родинного затишку і довгих мирних років життя.  Нехай ваш Ангел-Охоронець кожної миті буде поруч і оберігає вас, а Господь благословляє усі ваші починання і всю Україну.

З повагою міський голова                Віктор Пась