"Родоводу" - 35!

Дата: 22.11.2021 12:26

Українська пісня - це геніальна біографія українського народу, це бездонна його душа, це його слова.
Понад 30 років народний аматорський  ансамбль народної пісні "Родовід", керівником якого є заслужений працівник культури України Людмила Довгун, дарували пісенне багатство нашого народу, є своєрідною візитівкою Камінь - Каширського краю.Сьогодні,22 листопада 2021 року минає 35 років від дня його створення.
Колектив - лауреат і дипломант багатьох Всеукраїнських, обласних фестивалів, конкурсів та оглядів.
Глядачі нашої громади завжди із задоволенням відвідують всі виступи цього колективу. Тож нехай нашому "Родоводу" ще багато десятиліть не буде переводу!