Планові відключення електроенергії у громаді на 18, 19, 20 листопада

Дата: 17.11.2021 10:46

ПрАТ «Волиньобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії у населених пунктах Камінь-Каширської громади.

Завтра, 18 листопада 2021 р.  з 13:00 до 17:00 не буде світла у с.Піщане, з 09:00 до 17:00 будуть знеструмлені вулиці Л.Українки та Набережна у с.Добре, с.Осівці, вул.Залісся, Горохова, Першотравнева, Шевченка, Тиха, пр.Молодіжний у с.Раків Ліс, вул.Шухевича, Межова, С.Бандери, В.Чорновола у Камені-Каширському, з 10:00 до 17:00 електричну енергію вимкнуть у с.Мала Глуша, вул.Вишнева, вул.Берегова, вул.Л.Українки, х.Заріка, х.Отвержениця, х.Ямниця, с.Щитинь.

У п’ятницю, 19 листопада 2021 р. з 09:00 до 18:00 знеструмлять вулиці Л.Українки та Набережна у с.Добре, вулиці Шевченка, Денисівка, Набережна, пров.Денисівка, пров.Шевченка у с.Осівці, з 09:00 до 17:00 – вул.Ольшанська, пров.Ольшанка у с.Ольшани, з 10:0 до 15:45 – вул.Пасика, Янівка, Лісова у с.Велика Глуша.

У суботу, 20 листопада 2021 р. у с.Добре, вул.Лесі Українки, вул.Набережна з 09:00 до 17:00 не буде світла.