Апаратна нарада у міського голови: у Камінь-Каширській громаді зростають темпи вакцинації проти COVID-19, ще 9 шкіл перейшли до очного навчання

Дата: 15.11.2021 16:23

Фото ілюстративне

Сьогодні, 15 листопада 2021 р. міський голова Віктор Пась провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради. Директор КНП «Камінь-Каширський ЦПМСД» Ігор Соловей інформував, що темпи вакцинації у громаді зростають і кількість осіб, які прийняли щеплення проти COVID-19 збільшується. Відтак минулого тижня цей показник зріс на 33% у порівнянні з попереднім. З 8-го по 14-те листопада 2021 року від коронавірусу імунізувалися 2030 осіб. Вакцину Pfizer-BioNTech обрали 1412 чоловік, Coronavac – 429, AstraZeneca – 189. Крім цих трьох препаратів у центрах вакцинації та пунктах щеплень громади вже доступна і Moderna. Тому, хто з охочих імунізуватися чекав наявності саме цієї вакцини – звертайтеся до центрів вакцинації та пунктів щеплення аби захиститись від хвороби, важкого її перебігу та смерті.

У ході наради в.о. начальника управління гуманітарної політики Сергій Лукашук повідомив, що кількість вакцинованих збільшилася і серед педагогічних працівників. Це в свою чергу дозволило перейти до звичайного режиму навчання ще в дев’яти школах громади. Ще з 8-го листопада заклади загальної середньої освіти для учнів і початкових, і старших класів відкриті  у Видерті, Воєгощі, Грудках, Гуті-Боровенській, Підцир’ї, Волиці, Фаринках, Хотешові, Котуші, Великому Обзирі, Мостищі, Дубровиці, Краснилівці, Острівку. Тепер до цього списку приєдналися і школи у Бузаках, Ворокомлі, Доброму, Полицях, Раків Лісі, Підріччі, Мельниках-Мостищах, Теклино, Камінь-Каширський ліцей №2. Від завтра в очному режимі працюватиме ЗЗСО в селі Піщане, а загалом – 24 школи в громаді.